Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat; özellikle yüksek katlı binalarda tercih edilmekle birlikte, bina girişi ve merdivenleri eşya taşımaya uygun olmayan, bina asansörü olmayan veya kullanılmasına bina yönetiminin izin vermediği durumlarda "can kurtarıcı" diyebileceğimiz bir taşıma yöntemidir.

 

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETİNİN
AVANTAJLARI

Asansörlü Nakliyat hizmeti öncelikle daha rahat ve daha hızlı bir taşınma süreci yaşatır. Asansörlü nakliyat talebinin karşılanabilmesi için; aracın binaya yanaşma sorununun olmaması ve uygun balkon veya pencerenin bulunması gerekmektedir. Bununla birlikte asansörlü nakliyat hizmeti için ek bir ücret talep edilir.

Ücretsiz expertiz hizmeti ile profesyonel ekibimiz gerekli analizi yapar ve asansörlü nakliyat hizmetine ihtiyaç olup olmadığı hususunda bilgi verilir. Santor Evden Eve Nakliyat ailesi olarak profesyonel ekibimiz ve uygun Asansörlü Nakliyat araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

  • Taşınma süreci daha hızlı tamamlanır.
  • Binadan çıkışı ve girişi zor olan eşyaların taşınmasını kolaylaştırır.
  • Yüksek katlı binalarda rahat bir taşınma süreci sağlar.
  • Merdivenden taşımaya göre daha sağlıklıdır.
  • Bina yönetimi ve komşularınız daha az rahatsız olur.
  • Merdiven boşlukları ve bina asansörüne zarar verme endişesi olmaz.

HANGİ EŞYALAR
ASANSÖRLÜ NAKLİYAT ARACIYLA TAŞINABİLİR?


Evden Eve Nakliyat asansörüyle hangi eşyaların taşınabileceği, asansörün kurulacağı (balkona, pencereye) yere bağlıdır. Nakliyat asansörünün kurulduğu balkon yada pencere yeterince geniş ise buradan sığan tüm eşyalarınız asansör ile taşınabilir.

Asansörlü nakliyat ihtiyacının olduğu ancak uygun balkon yada pencere olmaması durumunda; evde bulunan bir pencere sökülüp, taşınma işlemi bittikten sonra tekrar takılabilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları İstanbul


İstanbul, Türkiye'de taşınma oranı en fazla olan il. Buna rağmen maalesef asansörlü nakliyat hizmeti bazı anadolu şehirlerinden geri kalmış durumda. Taşınma oranı yüksek olmasına rağmen asansörlü araçların az olması, bu hizmetin İstanbul'da lüks olmasını sağlıyor. Bu sebeple asansörlü nakliyat fiyatları İstanbul 'da diğer şehirlere nazaran daha fazla diyebiliriz.


Asansörlü Nakliyat Fiyatları İstanbul 'da Ne Kadar?


İstanbul Asansör Fiyatları: 500TL - 1.000TL

İstanbul asansör fiyatları, aracın tipine ve hizmet kalitesine bağlı olarak değişmekle birlikte; genel olarak 500TL ile 1.000TL arasında değişmektedir.

Teklif Al