SANTOR NAKLİYAT

Santor Nakliyat ailesi olarak 40 yıldır "Profesyonel Ekip > Profesyonel Hizmet" anlayışıyla çalışıyor, katma değer üretiyor, global bir şirket olma hedefiyle ilerliyoruz. Çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel Ekip Profesyonel Hizmet

Sigortalı Nakliyat

Tam Zamanında

 
 

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk ve Şeffaflık

Üstün iş ahlakı, tevazu, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmek.

Profesyonel Hizmet

Santor Nakliyat, hizmet alanlarının her noktasında evrensel kalite kriterlerine önem vermekte, alanında yetkin insanlarla dünya standartlarını yakalamaya çalışmaktadır.

İnovasyon

Santor Nakliyat, yenilikler ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamakta.

Yasalara Uygunluk

Santor Nakliyat bütün faaliyetlerini resmî sınırlar içinde gerçekleştirmekte, yasalara ve etik kurallara uygunluğa büyük özen göstermektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Sektöründe
Yenilikçi, Girişimci ve Öncüyüz

Hayallerimizi hayata geçirmek için Dünyaya ve değişime açık, girişimcilik ruhuna ve yüksek bir özgüvene sahip olmamız, verimli, disiplinli ve planlı çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Santor Nakliyat ailesi olarak girişimcilikle, tüm iş süreçlerimizde dinamizme, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veriyoruz.

İş Ahlakının İlkeleri,
İş Yaşamımızın Temelini Oluşturur

Yaptığımız her işte, sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alır, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak benimseriz. Müşteri, kaliteli hizmet anlayışımızın odak noktasındadır. Tüm işlerimiz ve ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Santor Nakliyat ailesi olarak onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üstünde tutarız.

Profesyonel Ekip Profesyonel Hizmet
Anlayışı Düsturumuzdur

En önemli sermayemiz, ekip arkadaşlarımızdır. Hedeflerimize ulaşırken, hizmet kalitemizin en büyük teminatının ekip arkadaşlarımız olduğunun farkındayız. Takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanıyoruz.
 
Teklif Al