Ofis Taşıma

Ofis Taşıma sürecindeki en önemli husus iş kaybının yaşanmamasıdır. Hem çalışanlarınıza hem de müşterilerinize taşınma sürecini ve stresini yansıtmamanız gerekir. Aksi halde ofis taşıma sürecinde hem çalışanlarınızın performansı ve motivasyonu düşebilir, hem de olası müşteri kayıpları yaşayabilirsiniz.

 

OFİS TAŞIMA STRESİ YAŞAMAYIN


Evden eve nakliyat süreci sadece bir aileyi etkilerken, ofis taşıma süreci hem sizi hem personelinizi hem de müşterilerinizi etkiler. Bu sebeple ofis taşıma sürecinde planlı hareket etmek ve bu süreci tecrübeli ve profesyonel kişilere teslim etmek çok önemlidir.


Ofis Taşıma işlemini tatil gününe planlayın. Ekibinizin çalışmadığı ve müşteri yoğunluğunuzun en az olduğu bir dönemde ofis taşıma sürecini gerçekleştirmeniz ,işlerinizin aksamaması açısından doğru bir seçim olacaktır.

%100
Müşteri Memnuniyeti

OFİS TAŞIMA SÜRECİ

Ofis taşıma süreci Evden Eve Nakliyat Süreci ile aynı adımlardan oluşur. Ancak ofis taşımacılığı farklı olarak ofis çalışanlarını da düşünerek planlama yapılmasını gerektirir.

Santor Nakliyat ailesi olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimizle Ofis Taşıma sürecinizi kolaylaştırıyoruz.

PROFESYONEL
OFİS TAŞIMA HİZMETİ

Siz kahvenizi keyifle yudumlarken...


Ofis malzemelerinde demonte mobilyaların çok olması ve mobilyaların montaj ve taşınma sürecinde hasar görme ihtimalinin fazla olmasından dolayı; ofis taşıma hizmetini kesinlikle profesyonel bir firmadan almanızı tavsiye ediyoruz.

Aksi halde taşınma fiyatını düşürmek isterken daha fazla zarara uğramanız muhtemeldir. Sözleşmeli ve sigortalı nakliyat hizmeti veren Santor Nakliyat ailesi olarak; siz kahvenizi yudumlarken, stressiz ve sağlıklı bir ofis taşıma süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Teklif Al