Referanslarımız

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor ve mutlu müşterilerimizi en büyük referansımız olarak gösteriyoruz. Lütfen siz de hizmet aldıktan sonra düşüncelerinizi buradan paylaşın.

Yorum Yaz
 
 

Sümeyye Filiz

Avukat


3.defa taşınıyorum ve ilk defa hasarsız bir taşınma gerçekleşti. Bu zamanda güvenilir nakliyat firması bulmak gerçekten zor. Tüm ekibe teşekkürler.

Nilüfer Aydın

Öğretmen / Bostancı Atatürk Ortaokulu


Bostancı Evden Eve Nakliyat firmalarını araştırırken sizi buldum ve sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım. Verdiğiniz hizmet için tekrar teşekkür ederim.

Hakan Yapıcı


Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizinle çalışmaya karar verdim ve hizmetinizden çok memnun kaldım, teşekkürler.

Mehmet Akif Kızıltepe

Polis Memuru


Taşıma için teşekkür ederim arkadaşlar. Sizinle tanıştığım için çok mutluyum. Herkese de tavsiye ediyorum.

Seyfullah Fidan


İlk defa taşınıyorum ve çevremden nakliyat firmaları ile ilgili çok fazla kötü örnek duydum. Uzunca bir araştırmadan sonra sizle çalışmaya karar verdim ve vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederim. Çok memnun kaldım ve memnuniyetimi de çevremle paylaşıyorum; şimdiden 2 müşteri gönderdim bile, bundan sonrakiler için komisyon isterim :)

Serkan Üstüner

Kıvılcım Reklam Ajansı | CEO


Daha önce size evimi taşıtmıştım ve memnun kalmıştım. Geçtiğimiz Pazar günü de ofisimizi taşıdınız, bu sefer de beni yanıltmadığınız için teşekkür ederim. İşini severek yapan bir ekibiniz var, umarım hep böyle kalırsınız. Profesyonel nakliyat firması arayanlara da kesinlikle tavsiye ediyorum.

Zekeriya Altun


Asansör bozuk olduğu için sizi biraz yorduk kusura bakmayın :) yine de söz verdiğiniz vakitte taşımayı bitirdiğiniz için teşekkür ederim. Genel olarak çok memnun kaldım. Beşinci kata taşındığı için eşyaların hasar görmesinden korkuyordum çok şükür öyle bir durum da olmadı. Çok sağlam bir ekibiniz var, başarılarınızın devamını dilerim.

Ayşe Sorgun

Grafik Tasarımcı


Çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mehmet Ali Yıldız

Matematik Öğretmeni


6. kez evimi taşıyorum ve memnun kaldığım tek firma diyebilirim. Her şey için çok teşekkür ederim. Sizin gibi dürüst ve işinin ehli insanların çoğalması dileğiyle, sağlıcakla kalın.
 
 

Düşünceleriniz Bizim İçin Çok Önemli

Lütfen almış olduğunuz hizmet ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

     
    Teklif Al