EVDEN EVE NAKLİYAT SÜRECİ

Evden Eve Nakliyat Süreci 6 adımdan oluşur. Aşağıda detayları belirtilen tüm hizmetler profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Taşınma sürecinde hiçbir stres yaşamamanız, yeni evinize/ofisinize keyifle yerleşmeniz için; sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alıyor, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak benimsiyoruz.

evden eve nakliyat ikon11

Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Evden Eve Nakliyat sürecinin stressiz bir şekilde tamamlanabilmesi için ilk adım; taşınacak eşyaların doğru analiz edilmesidir. Expertiz hizmeti ile profesyonel ekibimiz evinize/ofisinize gelerek, taşınacak eşyaları yerinde görme imkanı bulur. Gerekli analiz yapıldıktan sonra uygun araç seçiminden, uygun ambalaj seçimine kadar tüm detaylar planlanır.
evden eve nakliyat ikon22

Taşınma / Nakliyat Planı

Expertiz işlemi sonrasında taşınma planı oluşturulur ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Taşınma planında ilk aşamadan son aşamaya kadar her türlü detay dikkate alınır. Taşınma planı tüm detayları ile müşteriye aktarılır, varsa müşterinin talebine göre planda düzenlemeler yapılır.
evden eve nakliyat ikon33

Sözleşme ve Sigorta

Taşınma planı sonrasında fiyatlandırma çalışması yapılır ve anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme gerçekleştirilir. Taşınma planında oluşturulan tüm detaylar ve müşteriyle konuşulan tüm hususlar nakliyat sözleşmesinde yer alır. "Sigortalı Nakliyat" hizmeti sayesinde istenmeyen durumlara karşı eşyalarınız güvende olur.

evden eve nakliyat ikon44

Eşyaların Paketlenmesi

Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyaların güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınması için paketleme aşaması büyük önem taşır. Aynı zamanda paketleme işlemi profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Kaliteli ve hijyenik paketlerin kullanılmasına Santor Nakliyat ailesi olarak büyük özen göstermekteyiz. Hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiğine taşınma planında karar verilir ve tüm detaylara dikkat edilir.

evden eve nakliyat ikon55

Evden Eve Nakliyat Süreci

Nakliyat Süreci ile ilgili tüm detaylar Taşınma / Nakliyat Planlamasında belirlenir ve tüm detaylarda müşteri ile anlaşma sağlanır. Taşınma işleminin hangi tarihte nereden nereye yapılacağı, evin/ofisin bulunduğu kat sayısı, nakliyat aracının binaya ne kadar yanaşabildiği, asansörlü nakliyat aracının gerekliliği vb. tüm konularda; müşteri ile yapılan anlaşmaya uygun olarak süreç tamamlanır.

evden eve nakliyat ikon66

Eşyaların Yerleştirilmesi

Nakliyat sürecinde eşyaların paketlemesi kadar, yerleştirilmesi de oldukça önemlidir. Öncelikle tüm eşyalar, müşterinin yönlendirmesi doğrultusunda uygun odalara taşınır. Daha sonra ambalajlar sökülerek eşyalar uygun şekilde yerleştirilir. Yatak, dolap, kitaplık gibi eşyalar monte edilir. Beyaz eşyaların gerekli bağlantıları sağlanır. Eşyaların yerleştirilmesi tamamlandıktan sonra tüm ambalaj atıkları toplanır ve müşterinin yeni evi/ofisi temiz bir şekilde teslim edilir.
Teklif Al