Evden Eve
Nakliyat

Evden eve nakliyat; eşya paketleme işlemleri, mobilya monte-demonte işlemleri, eşya taşıma, nakliyat araç şoförlüğü gibi farklı iş kollarının entegre çalışması gereken ve tecrübe isteyen bir hizmet sektörüdür. 

Evden eve nakliyat firması olarak İstanbul'da en köklü geçmişe sahip olup, insan ve hizmet odaklı kalite kültürümüz ile İstanbul'un ve ülkemizin her noktasına mutluluk taşımaya devam ediyoruz. Evinizi taşıma vakti geldiyse size bir telefon kadar yakınız. A'dan Z'ye tüm eşyalarınızı özenle paketliyor, güvenle taşıyoruz. Tüm mobilyalarınızın monte-demonte işlemlerini gerçekleştiriyor, kolay ve stressiz bir taşınma deneyimi sunuyoruz.

 
Temmuz 19, 2022
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Silivri Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Sultangazi Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Şişli Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Şile Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Sancaktepe Evden Eve Nakliyat
Temmuz 19, 2022
Pendik Evden Eve Nakliyat
Haziran 16, 2022
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Haziran 16, 2022
Kartal Evden Eve Nakliyat
Haziran 16, 2022
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Haziran 16, 2022
Beykoz Evden Eve Nakliyat
Haziran 16, 2022
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
Haziran 16, 2022
Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Evden Eve
Nakliyat Fiyatları

 

Evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen en önemli husus; eşya miktarıdır. Evinizin oda sayısı yani eşya miktarı, çalışacak nakliyat işçi sayısına karar vermemizi sağlar. Aynı şekilde kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınız, hem taşınma süresini hem de çalışacak nakliye işçi sayısını etkilemektedir. Taşındığınız ve taşınacağınız yerlerdeki asansör kullanım durumları da fiyatı kısmen etkileyen hususlardır.

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen en önemli kriter ise mesafe durumudur. Nakliyat araç yakıt fiyatlarındaki yüksek artış, ev taşınma fiyatlarını da ciddi anlamda etkilemektedir.

Lütfen kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile çalışmaya, sözleşmeli ve sigortalı nakliyat hizmeti almaya dikkat edin. Bizi arayarak ya da teklif formunu doldurarak hızlı bir şekilde fiyat öğrenebilirsiniz.

Ev Taşıma Fiyatını Öğren

   

  Ülkemizin her yerine
  mutluluk taşıyoruz!

   

  İstanbul'dan güzel ülkemizin her yerine mutluluk taşımaya devam ediyoruz. Kendi nakliye araçlarımız ve kendi ekibimiz ile İstanbul ev taşıma ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

  Nakliyat hizmeti sadece eşyaların bir yerden başka bir yere taşınma işlemi değildir. Hizmet sektöründe yapılan işin kalitesi kadar iletişim, nezaket, güler yüz gibi ahlaki davranışların da olmazsa olmaz özellikler olduğunun bilincinde bir ekibe sahibiz. Yaptığımız her işin sonunda; "iyi ki sizi tercih etmişiz" sözünü duymanın gururunu ve mutluluğu yaşıyoruz.

   

  Evden Eve
  Nakliyat Firması

   

  Evden eve nakliyat firması olarak sektördeki kalite odaklı hizmet yaklaşımımızı her zaman koruyor, inovatif yeniliklerle hizmet standartlarımızı yükseltmeye devam ediyoruz.

  Neden en iyi İstanbul nakliyat firmasıyız?

  • Her zaman sözümün arkasındayız; hizmet şartları ile ilgili müşterilerimize verdiğimiz tüm sözleri eksiksiz yerine getiriyoruz.
  • Full paket taşınma hizmet sunuyoruz; sadece özel eşyalarınızı alıp çıkabilirsiniz. Tüm eşyalarınızı özenle paketliyor, güvenle taşıyoruz.
  • Kendi nakliyat araçlarımıza ve tecrübeli ekibe sahibiz; anlaştığımız tüm işlere kendi araçlarımız ve kendi taşıma ekibimiz ile gidiyoruz.
  • Tam vaktinde oradayız; hangi gün hangi saatte orada olacağız dediysek tam vaktinde orada hazır bulunuruz. Tecrübeli ekibimizle güvenli ve hızlı bir taşıma işlemi gerçekleştiririz.
  • Kaliteli taşıma malzemeleri kullanıyoruz; streç, ambalaj, koli, elbise dolapları, mutfak malzeme koruyucuları... Kullandığımız tüm malzemeleri 1.sınıf kalitede kullanıyoruz.
  • Sözleşmeli ve sigortalı hizmet sunuyoruz; aldığımız tüm önlemlere rağmen eşyalara olası bir zarar gelmesi durumunda tüm sorumluluğu üstleniyor, müşterilerimizi asla madur etmiyoruz.

  Evden Eve
  Nakliyat Tavsiyeleri

   

  İstanbul evden eve nakliyat firma tavsiyelerini mutlu müşterilerimizden dinleyin. Bizimle güzel duygu ve düşüncelerini paylaşan tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz. "Ekip çok iyiydi. Çok memnun kaldık. Herkes güler yüzlüydü. Ne istediysek yaptılar. Çok güzel taşıdılar. Herkese tavsiye ederiz." Sizlerden böyle cümleler duymak, bizim için paha biçilemez. Hizmet kalitemizden asla ödün vermeyecek, gururla ve mutlulukla bu işi yapmaya devam edeceğiz. Çünkü biz, işimizi severek yapıyoruz.

  Ev Taşıma Fiyatları
  Nasıl Belirleniyor?

   

  Ev taşıma fiyat teklifleri alırken sadece nakliyat fiyatlarını karşılaştırmamalı, alacağınız hizmet detaylarına da çok dikkat etmelisiniz. Nakliyat firmaları için ev taşıma fiyatlarını etkileyen temel hususlar vardır. Eğer aldığınız ev taşıma fiyatı çok ucuz ise bu temel hususlarda eksiklik yaşanacağı anlamına gelir.

  Ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

  • Evler arası mesafe
  • Ev oda sayısı
  • Eşya miktarı
  • Evlerin bulunduğu katlar
  • Asansör kullanım durumu
  • Taşınacağınız tarih
  • Çok memnun kaldım. Mobilyaların sökülmesinde tam bir ekip olarak çalıştılar, eşyaya zarar vermeden bilinçli bir şekilde taşıdılar. Mutfak eşyalarını özenle kağıda sardılar ve koliyi işaretleyip korudular. Paketlemeye yetiştiremediğimiz odaları bizden çok daha hızlı bir şekilde topladılar. Yine bir taşınma ihtiyacım olursa kesinlikle Santor Nakliyatı tercih edeceğim.
   Pınar İçgen
  • Ordudan İstanbula 3+1 eşyalarımız taşındı. Feyyaz Bey'e teşekkür ediyorum. Hiç bir problem yaşanmadı.
   Sezer Toplucan

  Evden Eve Nakliyat
  Tecrübemiz

   
  İstanbul ev taşıma firması arıyorsanız ve bize ulaştıysanız çok şanslınız demektir. Bu konuda mütevazi olamayacağız. Çünkü biz İstanbul evden eve nakliyat sektöründe köklü bir şirketiz ve işimizi çok iyi yapıyoruz. Taşımacılık işi bir hizmet sektörüdür ve sadece bir nakliyat aracına sahip olmanız sizi bir nakliyat firması yapmaz. Biz, size en iyi fiyat garantisi veremeyiz ama en iyi hizmet kalitesini garanti ederiz. Biz, tecrübeli ekibimizle size kolay ve mutlu bir taşınma tecrübesi yaşatmaya hazırız!

  Sıkça Sorulan Sorular

  Eşyaları kim paketleyecek?
  Full paket evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Tüm eşyalarınızı biz paketliyoruz. Özel eşyalarınızı almanız yeterli olacaktır.
  Elbiseleri topluyor musunuz?
  Evet, özel elbise dolaplarımız ile elbiselerinizi temiz ve özenli bir şekilde taşıyoruz.
  Mutfak malzemelerini topluyor musunuz?
  Evet, özenli paketleme ve özel taşıma kolilerimiz ile mutfak malzemelerinizi güvenli şekilde topluyor ve taşıyoruz.
  Ev taşıma kaç saat sürer?
  Eşya miktarına göre değişmekle beraber ortalama 4-6 saat sürmektedir. Bu süre; eşyaların toplanması ve yerleştirilme süresidir, iki ev arasındaki mesafe süresi dahil değildir.
  Mobilyalar için monte ve demonte hizmetiniz var mı?
  Evet, tüm mobilyalarınızın monte ve demonte işlemlerini tecrübeli personellerimizle özenle gerçekleştiriyoruz.
  Asansörlü nakliyat hizmetiniz var mı?
  Evet, ihtiyaca göre asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz.
  İstanbul'da eşya depolama hizmetiniz var mı?
  Evet İstanbul'da eşya depolama hizmeti de veriyoruz. Anadolu ve Avrupa yakasındaki depolarımızda güvenli ve temiz depolama hizmeti sunuyoruz.
  Taşınmadan kaç gün önce haber vermeliyim?
  Taşınmadan en az 2-3 gün önce bize bildirmeli ve rezervasyon yaptırmalısınız. Özellikle yaz aylarında ve hafta sonlarında yoğunluk yaşanacağı için ne kadar erken haber verebilirseniz o kadar iyi olur.
  Sözleşme yapılıyor mu?
  Evet, biz kurumsal bir nakliyat firmasıyız. Tüm taşınma süreçlerinde sözleşme yapıyoruz.
  Sigorta yapılıyor mu?
  Evet, tüm taşınma işlerimizde eşyalara gelebilecek olası zararlara karşı sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz.