Santor Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak "Profesyonel Ekip > Profesyonel Hizmet" anlayışıyla çalışıyor, katma değer üretiyor, global bir şirket olma hedefiyle ilerliyoruz. Çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

 
 
%100 Müşteri Memnuniyeti
Profesyonel Ekip Profesyonel Hizmet
Sigortalı Nakliyat
Tam Zamanında
parallax background
 
 

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk ve Şeffaflık

Üstün iş ahlakı, tevazu, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal nakliyat yönetimini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Hizmet

Santor Evden Eve Nakliyat Firması, hizmet alanlarının her noktasında evrensel kalite kriterlerine önem vermekte, alanında yetkin insanlarla dünya standartlarını yakalamaya çalışmaktadır.

İnovasyon

Santor evden eve taşımacılık şirketi, sektörde yenilikler ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır.

Yasalara Uygunluk

Santor ev taşıma firması, bütün faaliyetlerini resmî sınırlar içinde gerçekleştirmekte, yasalara ve etik kurallara uygunluğa büyük özen göstermektedir.

 

Evden eve nakliyat sektöründe yenilikçi, girişimci ve öncüyüz.

Hayallerimizi hayata geçirmek için Dünyaya ve değişime açık, girişimcilik ruhuna ve yüksek bir özgüvene sahip olmamız, verimli, disiplinli ve planlı çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. İstanbul evden eve nakliye şirketi olarak girişimcilikle, tüm iş süreçlerimizde dinamizme, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veriyoruz.

Her zaman en üst kalite düzeyini hedef alıyoruz.

Yaptığımız her işte, sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alır, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak benimseriz. Müşteri, kaliteli hizmet anlayışımızın odak noktasındadır. Tüm işlerimiz ve ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Santor Nakliyat ailesi olarak onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üstünde tutarız.

Nesilden nesile aktarılan kalite kültürümüzü koruyoruz.

En önemli sermayemiz, ekip arkadaşlarımızdır. Hedeflerimize ulaşırken, hizmet kalitemizin en büyük teminatının ekip arkadaşlarımız olduğunun farkındayız. Takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanıyoruz.