İstanbul
Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma firması olarak işlerinizde aksama yaşamadan stressiz ve kolay bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında en köklü geçmişe sahip olup, insan odaklı kalite kültürümüz ile İstanbul ve güzel ülkemizin her yerine mutluluk taşımaya devam ediyoruz.

A'dan Z'ye tüm ofis eşyalarınızı özenle paketliyor, güvenle taşıyoruz. Tüm ofis mobilyalarınızın monte ve demonte işlemlerini gerçekleştiriyor, kurumsal bir ofis nakliye firması olarak sözleşmeli ve sigortalı taşınma hizmeti sunuyoruz.

 
 

İstanbul Ofis Taşıma
Nakliyat Fiyatları

 

İstanbul ofis taşıma fiyatlarını etkileyen başlıca etken; ofis büyüklüğü ve ofis eşyalarının miktarıdır. Ofis eşya ve mobilyalarının miktarı, çalışacak nakliyat işçi sayısına karar vermemizi sağlar. Ofis taşıma fiyatını etkileyen diğer bir husus ise kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınızdır. Bu da hem nakliyat süresini hem de çalışacak nakliyat işçi sayısını etkilemektedir. Taşındığınız ofis binasındaki ve taşınacağınız ofisteki asansör kullanım durumları da fiyatı kısmen etkileyen kriterlerdir.

İstanbul şehirler arası ofis taşıma fiyatlarını etkileyen en önemli husus ise mesafe durumudur. Nakliye araç yakıt fiyatlarındaki yüksek artış, ofis nakliyat fiyatlarını da ciddi manada etkilemektedir. İstanbul ofis taşıma fiyatlarını etkileyen hususlar, şehirler arası ofis taşıma fiyatları için de geçerlidir.

İstanbul kurumsal ofis taşıma firması olarak sözleşmeli ve sigortalı nakliyat hizmeti sunuyor, kolay ve hızlı bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz. Bizi arayarak ya da teklif formunu doldurarak hızlı bir şekilde fiyat öğrenebilirsiniz. 

 
Ofis Taşıma Fiyat Teklifi

   

  Tecrübeli
  Ofis Taşımacılığı

   

  İstanbul şehir içi ve şehirler arası ofis taşıma hizmetimiz ile güzel ülkemizin her yerine mutluluk taşımaya devam ediyoruz. Kendi ofis nakliye araçlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile İstanbul ofis taşıma ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

  Hizmet sektöründe yapılan işin kalitesi kadar; iletişim, nezaket, güler yüz gibi ahlaki davranışların da olmazsa olmaz özellikler olduğunun bilincinde bir ekibe sahibiz. Her ofis taşıma hizmetinin sonunda; "iyi ki sizi tercih etmişiz" sözünü duymanın gururunu ve mutluluğu yaşıyoruz.

   

  İstanbul 'un En İyi
  Ofis Taşıma Firması

   

  İstanbul 'un en iyi  ofis taşıma firması olarak sektördeki kalite odaklı hizmet yaklaşımımızı her zaman koruyor, inovatif yeniliklerle hizmet standartlarımızı yükseltmeye devam ediyoruz.

  Neden en iyi İstanbul ofis taşıma firmasıyız?

  • Ofis taşımacılığında tecrübeliyiz; ofis mobilyalarının monte ve demonte işlemleri gibi tüm taşınma süreçlerinde tecrübeliyiz.
  • Full paket ofis taşınma hizmet sunuyoruz; sadece özel eşyalarınızı alıp çıkabilirsiniz.
  • Kurumsal firmayız; hizmet şartları ile ilgili müşterilerimize verdiğimiz tüm sözleri eksiksiz yerine getiriyoruz.
  • Her zaman aynı kalitede hizmet sunuyoruz; anlaştığımız tüm işlere kendi araçlarımız ve tecrübeli taşıma ekibimiz ile gidiyoruz.
  • Tam vaktinde oradayız; söz verdiğimiz saatte orada hazır bulunur, güvenli ve hızlı bir taşıma işlemi gerçekleştiririz.
  • 1.sınıf malzemeler kullanıyoruz; ambalaj, koli, malzeme dolapları gibi kullandığımız tüm malzemeleri en iyi kalitede kullanıyoruz.
  • Nakliye sözleşmeli ve sigortalı hizmet sunuyoruz; aldığımız tüm önlemlere rağmen ofis eşyalarınıza olası bir zarar gelmesi durumunda tüm sorumluluğu üstleniyoruz.

  İstanbul Ofis Nakliyat

   
  İstanbul ofis nakliyat şirketi arıyorsanız ve bize ulaştıysanız çok şanslınız demektir. Bu konuda mütevazi olamayacağız. Çünkü biz İstanbul ofis nakliyat sektöründe köklü bir şirketiz ve işimizi çok iyi yapıyoruz. Ofis taşımacılığı bir hizmet sektörüdür ve sadece bir nakliyat aracına sahip olmanız sizi bir nakliyat firması yapmaz. Biz, size en iyi fiyat garantisi veremeyiz ama en iyi hizmet kalitesini garanti ederiz. Biz, ofis nakliyesinde tecrübeli ekibimizle size kolay ve mutlu bir taşınma tecrübesi yaşatmaya hazırız!

  Sıkça Sorulan Sorular - Ofis Taşıma

  Ofis eşyalarını kim paketleyecek?
  Full paket ofis taşıma hizmeti sunuyoruz. Tüm eşyalarınızı ve mobilyalarınızı biz paketliyoruz.
  Ofis taşıma kaç saat sürer?
  Ofis eşyalarının miktarına göre değişmekle beraber ortalama 4-6 saat sürmektedir. Bu süre; eşyaların toplanması ve yerleştirilme süresidir, iki ofis arasındaki mesafe süresi dahil değildir.
  Mobilyalar için monte ve demonte hizmetiniz var mı?
  Evet, tüm mobilyalarınızın monte ve demonte işlemlerini tecrübeli personellerimizle özenle gerçekleştiriyoruz.
  Asansörlü nakliyat hizmetiniz var mı?
  Evet, ihtiyaca göre asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz.
  İstanbul'da eşya depolama hizmetiniz var mı?
  Evet İstanbul'da eşya depolama hizmeti de veriyoruz. Anadolu ve Avrupa yakasındaki depolarımızda güvenli ve temiz depolama hizmeti sunuyoruz.
  Ofisin taşınmasından kaç gün önce haber vermeliyim?
  Ofisin taşınmasından en az 2-3 gün önce bize bildirmeli ve rezervasyon yaptırmalısınız.
  Sözleşme yapılıyor mu?
  Evet, biz kurumsal bir ofis nakliyat firmasıyız. Tüm taşınma süreçlerinde sözleşme yapıyoruz.
  Sigorta yapılıyor mu?
  Evet, tüm ofis taşınma işlerimizde eşyalara gelebilecek olası zararlara karşı sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz.